KONST / Litografier / Litografi 15914242
nr 1591 4242
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografi, 5 st, 200 upplaga, bladets mått: 44x64, oramade. Signerad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 22 januari 2024
kl 18:26:43